FORGOT YOUR DETAILS?

HAKKIMIZDA

Adilcan Rent A Car olarak müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermek kuruluşumuzun temel amacıdır. Firmamız, bu amaç doğrultusunda araç kiralama sektöründe alternatif ve profesyonel çözümler üretmek üzere 2007 yılında İzmir’de kurulmuştur. Kaliteli hizmet imajımızı devam ettirebilmenin anahtarının müşterilerimizin memnuniyetinde olduğuna inanıyoruz.

Müşterimizin kurumsal ve bireysel oto kiralama ihtiyaçlarını, hızlı, güvenli ve ekonomik bir şekilde karşılamayı kendisine ilke edinmiş olan firmamız, ihtiyaçlarınız doğrultusunda üretilmiş çözümleri ve uzman personeliyle sizlere hizmet etmekten mutluluk duyar.

BMW 4.20D

Müşterilerimizin memnuniyetinden yola çıkan firmamız, güler yüz ve güven ilkelerinden taviz vermeden, en uygun koşullarda oto kiralama servis hizmeti vermeyi amaç edinmiştir.

Hedefimiz müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, kalabalık prosedürlerden uzak, araç kiralamanın rahatlığını yaşatarak, müşterilerimize ayrıcalıklı ve prestijli bir hizmet vermektir.

Hizmet sunmanın sorumluluğunu ve hizmetin mükemmel olması gerektiğinin bilincindeyiz. İhtiyaçlarınıza değer katmak için, geniş marka yelpazemiz ile siz dostlarımıza hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Sektörde “önce müşteri memnuniyeti” diyerek yola çıkan Adilcan Rent A Car, genç araç filosu ve güler yüzü ile siz müşterilerimizin problemsiz, güvenli, rahat ve ekonomik hizmet alması için çaba göstermektedir.

Otomobil Kiralama da eksikliği hissedilen güvenli araç, hizmet kalitesi ve ekonomik fiyat üçlüsünü Adilcan Rent A Car‘ da bulacaksınız.

Keyifli Yolculuklar…

TOP